602 369 191
Kladenská 72 Buštěhrad
 

Parkování u letiště Václava Havla (Ruzyně) Praha

V areálu soukromého parkoviště společnosti AIR-PARKING nabízíme parkování u letiště Praha pro osobní automobily. Našim klientům zajistíme odvoz k odbavení na terminálech na letiště a zpět z letiště ZDARMA.

 

Naše služba parkování u letiště v praxi

 

1. Příjezd od Prahy

Pojedete kolem letiště směrem Chomutov,Slaný, minete odbočku na letiště a po pěti kilometrech jízdy po R7 sjedete výjezdem č.7 (exit 7) na KLADNO,BUŠTĚHRAD. Pojedete cca 1.2 km. Po ujetí cca 1,2 km odbočíte vpravo a po ujetí 300m uvidíte velké, osvětlené parkoviště.

 

2. Příjezd ze směru Slaný, Chomutov:

U Slaného najedete na rychlostní komunikaci R7 a po deseti kilometrech jízdy po R7 sjedete výjezdem č.7 (exit 7) na KLADNO. Pojedete cca 1,2 km. Po ujetí 1,2 km odbočíte vpravo a po ujetí 300m uvidíte  velké, osvětlené parkoviště.

 

3. Příjezd na parkoviště u letiště Václava Havla

Při vjezdu do areálu parkoviště dostanete parkovací kartu, vaše zavazadla budou naložena do přepravního minibusu a vozidlo zaparkováno. Parkovací kartu uschovejte, ale nenechávejte ji v zaparkovaném vozidle. Parkovací karta slouží při návratu z letiště jako doklad pro řidiče, který Vás odveze na parkoviště.

 

4. K terminálům letiště Praha Václava Havla a zpět Vás dopravíme zdarma

Po příjezdu na parkoviště Vás minibusem vybaveném dětskými sedačkami odvezeme k terminálu letiště Václava Havla. Cesta netrvá o mnoho déle než pěšky dojít z parkoviště přímo na letišti Václava Havla (obvykle 5-7 min.) k odbavení.

 

5. Během parkování využívejte dalších služeb

Během doby, kdy bude Váš automobil zaparkován na parkovišti Air-Parking,  můžeme k parkování nabídnout doplňkové služby dle domluvy. Poskytujeme například pneuservis, balení zavazedel a další služby.

 

6. Po návratu na letiště Praha Václava Havla

Po návratu na letiště Václava Havla, v momentě, kdy budete mít svá zavazadla, stačí zavolat pracovníka Air- Parking na tel.602 719 196 a minibus na parkoviště Air-parkingu bude pro Vás přistaven během několika minut na smluveném místě.

 

 

 
Nahoru